להצטרפות לערוץ החדש שלנו בטלגרם לחצו כאן (פרקים לפני כולם 600 רשומים)

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה באופן של הטמעה באתר ממקור הוידאו באופן חוקי מאתרים כגון dailymotion וyoutube.

in

כפולה פרק 15 לצפייה ישירה

כפולה פרקים מלאים לצפייה ישירה

כפולה פרק 15 לצפייה ישירה!!

כפולה פרק הבכורה – כפולה פרק 15 – כפולה הפרק הראשון לצפייה ישירה!!

כפולה – דרמת נוער בכיכובה של נועה קירל – –

״השנה הייתה לי שנה מטורפת. הופעות, שירים, השקות, קמפיינים, סרט וסדרה אחת בשם כפולה. בסדרה כפולה אני משקחת שתי דמויות. את עצמי, ואת ליבי עומר, שהיא הכי אחרת ממני בעולם. יודעים מה..? בואו תראו בעצמכם [נועה, בפרומו לסדרה]״ >>>

– נערה בשם ליבי תדהר שפותחת קבוצת "הייטרים" בפייסבוק תחת הכותרת "שונאים את נועה קירל". הקבוצה עליה חתומה הדמות האינטרנטית "קיטי פופר". היא מנתחת בארסיות כלדבר שלא מוצא חן בעיניה בחייה של קירל, משפיעה ברשתות החברתיות וגם על התנהלות הסובבים את הכוכבת, וזאת עד הרגע בו מאיימים על חייה של הכוכבת.

 

סגירת פרסומת וצפייה בוידאו ×

"אחרי חודש מטורף, עמוס ב 30 ימי צילום שכל יום נמשך מ-4:30 בבוקר עד הערב, 20 הופעות תוך כדי למידת טקסטים מטורפת, 3 שעות שינה בלילה, תקופה הכי קשה שעברתי בחיים עם הרבה התפרקויות אבל שווה את זה בטירוף. לא האמנתי בחיים שבגיל 16 וחצי יכתבו על החיים שלי סדרה עלילתית בערוץ קידס בטלוויזיה. עם קאסט ככ מטורף, צוות הפקה מדהים וכל האנשים הכי טובים במקצוע עוסקים בדבר הזה. תודה לכל מי שהיה חלק מהדבר המטורף הזה והפך את החלום הכי גדול שלי למציאות. מחכה לזה יותר מלכל דבר אחר.. ובטוחה שאתם הולכים להתאהב. @kfula_tv עונה ראשונה סיימנו!!!! " -נועה קירל, אינסטגרם.

השחקנים בסדרה:
עומר דרור יגלם את בן הזוג של נועה, עופר שכטר את היחצ"ן ושלום אסייג את הסוכן שבחיים האמתיים של נועה הוא רוברטו בן שושן. בנוסף ישחקו בסדרה עדי חבשוש, דין הפנר, דין מירושניקוב, תובל שפיר, ריף נאמן, עידו מוסרי, נירו לוי, קובי מאור, איאן פינקוביץ', אורי לייזרוביץ' ועוד!

 

בתום צילומי העונה הראשונה של סדרת הדרמה, שיתפה נועה את עוקביה באינסטגרם בפוסט :

"אחרי חודש מטורף, עמוס ב 30 ימי צילום שכל יום נמשך מ-4:30 בבוקר עד הערב, 20 הופעות תוך כדי למידת טקסטים מטורפת, 3 שעות שינה בלילה, תקופה הכי קשה שעברתי בחיים עם הרבה התפרקויות אבל שווה את זה בטירוף. לא האמנתי בחיים שבגיל 16 וחצי יכתבו על החיים שלי סדרה עלילתית בערוץ קידס בטלוויזיה. עם קאסט ככ מטורף, צוות הפקה מדהים וכל האנשים הכי טובים במקצוע עוסקים בדבר הזה. תודה לכל מי שהיה חלק מהדבר המטורף הזה והפך את החלום הכי גדול שלי למציאות. מחכה לזה יותר מלכל דבר אחר.. ובטוחה שאתם הולכים להתאהב. @kfula_tv עונה ראשונה סיימנו!!!! "

 

מילות מפתח: 
כפולה פרק 15 לצפייה ישירה, כפולה פרק 15, כפולה פרקים מלאים לצפייה ישירה, כפולה פרק 15 הפרק המלא לצפייה ישירה, פרק 15, פרק 15 לצפייה ישירה, כפולה פרק הבכורה, כפולה פרקים מלאים, כפולה, נועה קירל,

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%